32) POŽÁR - 28.5.2019

29.05.2019

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS HZS PAK na ohlášený požár OA v obci Skuteč, ulice Bílý kopeček. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k požáru motorového a kabinového prostoru vozidla Renault. Na místě již byla přítomna Městská policie Skuteč, která se pomocí dvou RHP snažila zabránit šíření požáru do kabinového prostoru. Jednotka na lokalizaci požáru nasadila 1x vysokotlaký proud. Po lokalizaci a následné likvidaci požáru prohlédl vozidlo vyšetřovatel požárů, který jako pravděpodobnou příčinu požáru shledal závadu na elektroinstalaci vozidla. Poté jednotka předala vozidlo majiteli a vrátila se zpět na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.

Další jednotky: HZS PS Hlinsko