Licomělice 13.6.2009

15.06.2009

V sobotu 13.6.2009 se sešli mladí hasiči po 7 ráno u zbrojnice. Naložili si soutěžní materiál a vydali se směr Licomělice (ještě do teď asi netuší kde to je:-D ). Zbytek družstva a realizačního týmu se sbíral po cestě v Bělé. Cesta byla dlouhá a na místo určení dorazili něco po 8 hodině. Věci a náčiní si složili v prostoru areálu a auto museli zaparkovat dál od místa soutěže. Hned po příjezdu se zúčastnili slavnostního zahájení a pak se šlo soutěžit. Soutěž otevíral útok mladých ze Skutče. Sestava pro 1. pokus - Iveta Pitrová, Mirek Kunhart, Dominika Lohmannová, Michal Zelenka, Mirek Košnar, Petr Lohmann a Lucka Čáslavská. První pokus sednul a naši hasiči dali čas 16,30 sek., tím vhodili ostatním družstvům rukavici. K druhému pokusu se naši hasiči dostali cca po 2,5 hodině, sestava byla stejná pouze došlo ke střídání na proudu, místo Petra L. šel náš nováček Lukáš Bubeníček (6 let). Při tomto pokusu musel strojník jít pouze na 1/3 plynu a na platě museli Lukášovi starší trochu pomoc. Svůj ukol však splnil na výbornou a tento pokus skončil časem 25,00 sek.. Oba dva naše útoky stačili na celkové 1. místo. Cca v 15 hodin proběhlo slavnostní vyhlášení, naši si šli pro zlaté medaile a sladké dobroty za vítězství. Dobroty museli sníst před odjezdem neboť by z nich nic po cestě nezbylo :-D. Na základnu dorazili po 16 hodině. Gratulujeme!!!

Výsledkovou listinu naleznete vpravo pod fotografií, zbylé fotky jsou v galerii.