Polička 20.6.2009

25.06.2009

Na další pohárovku se vydali mladí hašouni ze Skutče v sobotu 20.6. do Poličky. Zde se naši představili v několika disciplínách a to - Běh na 60m s překážkami, Cena dráčka DODA a Požární útok. V běhu na 60m za Skuteč nastoupili Miroslav Kunhart a Michal Zelenka v kategorii starší žáci. Mirek doběhl s časem 28,24 sek., bohužel se mu pokus nepovedl, když na kladině stratil koncovku a musel se vracet. Jako druhý běžel Michal a s časem 18,52 sek. se umístil na celkovém pěkném 12. místě. V disciplíně Cena dráčka DODA nás v kategorii školáci zastupovali Lukáš Bubeníček a nováček našeho týmu Zdena Novotná. Cena dřáčka doda je v podstatě podobná štafetě požárních dvojich, jen závodník je sám a vše plní na jednou. Zdena se s časem 1,17,60 min. umístila na 10. místě a Lukáš s časem 1,24,14 min. na místě 18.. Poté přišli na řadu požární útoky. Zde bylo změnou, že se běželo na jednotnou PS 12 a strojník byl také jednotný. Boužel útoky mladým vůbec nesedli a 1. pokus dokončili v čase 33,31 sek. a 2. pokus v čase 30,21. Výsledný čas tedy stačil na celkově 10. místo. V požárním útoku startovali - Iveta Pitrová, Miroslav Kunhart, Dominika Lohmannová, Michal Zelenka, Miroslav Košnar, Filip Myška, Jaromír Bubeníček a Lucie Čáslavská. Kompletní výsledky naleznete v pravo pod obrázkem.