82) DOPRAVNÍ NEHODA - 22.12.2017

22.12.2017

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Pce k dopravní nehodě u obce Dřeveš. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu, čelní střet dvou osobních automobilů, kdy jsou na místě celkem 4 zraněné osoby. Na místě již přítomna jednotka HZS Hlinsko, OOP ČR Skuteč a RZS Hlinsko a Skuteč. Po příjezdu na místo se jednotka SDH řídila pokyny velitele zásahu a vedoucího doktora, kdy členové jednotky asistovali při ošetřování osob, při transportu osob do sanitních vozů a vrtulníku a při vyproštění jedné osoby z havarovaného vozidla. Dále jednotka asistovala při zajištění místa pro přistání letecké techniky. Jednotka se podílela na protipožárním opatření a na řízení dopravy na pozemní komunikaci. Při zásahu nedošlo k žádnému zranění zasahujících členů jednotky.

Další jednotky: HZS PS Hlinsko