24) DOPRAVNÍ NEHODA - 21.4.2019

21.04.2019

Jednotka vyjela k dopravní nehodě na obchvatové komunikaci v obci Skuteč, směr Lažany, telefonicky ohlášené veliteli jednotky, následně cestou velitele KOPIS HZS Pce. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že na obchvatové komunikaci v obci Skuteč, směr Lažany, došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel, kdy vozidlo značky BMW bylo po nárazu odhozeno do silničního příkopu, kde přerazilo kovové zábradlí mostku a spadlo svou pravou částí do příkopu mezi dva betonové mostky. Účastníci nehody utrpěli pouze drobné oděrky bez nutnosti lékařského ošetření. Jednotka na místě řídila dopravu, provedla protipožární opatření, po zadokumentování nehody ze strany PČR provedla úklid vozovky a následně asistovala při vytažení vozidla BMW pomocí jeřábu HZS Pce a následně provedla opětovný úklid vozovky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.

Další jednotky: HZS PS Pardubice