25) TAKTICKÉ CVIČENÍ - 30.4.2019

30.04.2019

Jednotka vyjela na žádost Kopis HZS Pce na taktické cvičení (požár nízké budovy v obci Luže. Po příjezdu na místo určení a po dohodě s velitelem zásahu, vyslala jednu průzkumnou skupinu do přízemního patra budovy. Dále jednotka vytvořila další průzkumnou skupinu, která po dohodě s velitelem zásahu provedla průzkum suterénu budovy. Celý průzkum budovy probíhal za použití dýchací techniky. Během průzkumu budovy bylo dále prováděno doplňování vody do cisterny JSDH Luže, pomocí jedné hadice B. Po ukončení cvičení a vyhodnocení se jednotka vrátila zpět na základnu. Při cvičení nedošlo k žádnému zranění zasahujících členů jednotky.

Ochranné prostředky: Izolační dýchací přístroj Scott Propak

Další jednotky: HZS PS Vysoké Mýto, HZS PS Chrudim, JSDH Luže, JSDH Chrast, JSDH Nové Hrady