Bělá 12.9.2009 - dospělí

15.09.2009

V sobotu 12.9.2009 se na memoriál do Bělé vydalo s polu s dětmi také družstvo žen a mužů. Soutěž začala nástupem po 9 hodině. Po nástupu proběhla soutěž mladých hasičů (info je v samostatném článku) a mohli začít soutěžit dospělí. První šly na start ženy, naše měly startovní číslo 2. Bohužel start se trochu opozdil, protože bylo zjištěno, že káď je o metr blíže k platu než může být. Po úpravě začaly přípravu, která proběhla bez problémů až na Ditu a šlo se na start. Po startu ženy trochu v zadu zaspaly ale jinak vše probíhalo bez chyb, útok dokončily v čase 25,07 sek.. Tento čas jim přiřkl celkově 2. místo, bohužel jim první místo uteklo o 6 setin sekundy. Poté přišla na řadu soutěž mužů, nejprve základní část, ze které se poté postupovalo do rozstřelů. Muži zvládli připravu bez obtíží a šli na start. Útok dokončili v čase 23,98 sek., což jim zajistilo postup do rozstřelů ze 4. místa. Jako první v rozstřelech dostali ČHJ Podlažice, ty podle vzoru mladých hasičů porazili a v dalším kole je čekalo SDH Zbožnov B. Bohužel proti tomuto družstvu se nepodařilo postoupit, neboť technika našich byla o dost pomalejší. A tak na může v boji o 3. místo čekalo SDH Lozice, bohužel při tomto rozstřelu to mužům nesedlo a tak na ně zbyla bramborová medaile jako v základní části. K dosaženým výsledkům gratulujeme!

Sestavy:
Ženy - Katka Mlynářová, Iva Kubásková, Petra Kubásková, Eva Stoklasová, Iva Chmelíková, Dita Tichá a Miriam Tichá
Muži - Mirek Kunhart ml., Vojtěch Brokl, Karel Dudek, Míra Bubeníček ml., Milan Zeman, Jiří Šenkýř a Jakub Zelenka