DOPRAVNÍ NEHODA - 10.1.2015

10.01.2015

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na dopravní nehodu mezi obcemi Přibylov a Podlažice.Po příjezdu na místo události jednotka provedla průzkum, při kterém bylo zjištěno, že došlo k pádu stromu přes celou šíři komunikace a následnému nárazu vozidla do spadlého stromu. Vozidlo se nacházelo cca 100 m za spadlým stromem. Řidič havarovaného vozidla se nacházel mimo vozidlo a nejevil známky poranění. Dále bylo zjištěno, že následkem nárazu došlo k úniku provozních kapalin vozidla. Jednotka na místě provedla zajištění vozidla proti požáru, likvidaci spadlého stromu a úklid vozovky, následně po domluvě s velitelem zásahu se vracela na základnu. Při návratu byla jednotka odvolána k další události. (Technická pomoc - spadlý strom - Zbožnov).
Během události nedošlo ke zranění zasahujících hasičů ani civilních osob.

Technika: CAS24 T815 Terrno