41) DOPRAVNÍ NEHODA - 2.10.2016

02.10.2016

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pce na ohlášenou dopravní nehodu se zraněním u obce Předhradí. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že cca 200 metrů za obcí Lažany, směr Předhradí, došlo k havárii OA zn. Renault Megane, kdy řidič vozidla ,po projetí pravotočivé zatáčky, nezvládl řízení a s vozidlem havaroval do levého silničního příkopu a následně na pole, kde vozidlo skončilo na střeše. Při havárii došlo k lehkému zranění řidiče, včetně dvou dalších členů osádky. Jednotka na místě spolupracovala se ZZS posádkou Skuteč s ošetřením zraněných, provedla protipožární opatření, na místě řídila dopravu a následně po dohodě s velitelem zásahu se vrátila na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.

Počet hasičl: 4

Další jednotky: HZS PS Hlinsko