Poslední příprava na Okresní kolo hry Plamen

02.06.2009

Od poslední soutěže Memoriálu Honzíka Kreminy ve Skutči se naši mladí hasiči začali scházet 3x týdně a to ve středu, pátek a neděli. Bohužel jejich tréninky ovlivnili dlouhodobé nemoce některých členů a nemohlo se trénovat na 100%. Na posledních schůzkách se věnovali převážně Požárnímu útoku CTIF, oblíbené disciplíně mladých hasičů ze Skutče, neboť při ní musím být zcela ticho! Letos se dokázali naučit tuto disciplínu alespoň tak aby nedostávali zbytečně trestné body za chyby při provádění. Když netrénovali PÚ CTIF tak se věnovali požárnímu útoku, který jim jde čím dál lépe a také štafetě požárních dvojich, kterou ještě letos netrénovali a museli toto manko dohnat. Fotografie z přípravy naleznete ve fotogalerii.