50) DOPRAVNÍ NEHODA - 6.6.2020

06.06.2020

Jednotka vyjela na žádost Kopis Hzs Pce na dopravní nehodu mezi obcemi Předhradí a Perálec. Po příjezdu na místo určení bylo průzkumem zjištěno že se jedná o náraz dodávky sboru dobrovolných hasičů do stromu. Při průzkumu bylo zjištěno, že v autě cestovalo 10 dětí a 2 dospělé osoby . Jednotka na místě provedla vytřídění zraněných a jejich ošetření. Po předání pacientů do vůzu ZZS a vozů dopravní zdravotní služby (DZS) se jednotka, po dohodě s velitelem zásahu vrátila zpět na základnu. Jeden z našich členů (zdrav. záchranář) na žádost sloužícího lékaře doprovázel dvě zraněné osoby vozem DZS do zdravotnického zařízení.

Počet hasičů: 4

Další jednotky: HZS PS Hlinsko, JSDH Chrudim (zdravotnický přívěs na mimořádné události), JSDH Krouna, JSDH Proseč