92) DOPRAVNÍ NEHODA - 28.9.2020

28.09.2020

Jednotka byla vyslána na žádost Kopis HZS Pce na dopravní nehodu u obce Přibylov. Po příjezdu na místo určení bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o čelní střet dvou OA mezi obcemi Skuteč a Přibylov. Jednotka na místě provedla předlékařské vyšetření všech účastníků DN, posádka Ford Tranzit si ztěžovala na bolesti na hrudi, pravděpodobně od bezpečnostních pásů, řidič Ford Kuga si stěžoval na bolest na hrudi, povrchové tržné rány na rukou, které byly ošetřeny a sterilně zakryty. Dále na místě provedeno protipožární opatření u obou havarovaných vozů, zásyp uniklých provozních kapalin (cca 10kg sorbentu) a řízení provozu na pozemní komunikaci v místě DN. Poté se jednotka po dohodě s velitelem zásahu vrátila zpět na základnu. Při zásahu nedošlo k žádnému zranění zasahujících členů jednotky.

Další jednotky: HZS PS Hlinsko