Pohárové soutěže 2008

03.03.2009

Okrskové kolo na Zbožnově 17.5.2008
                Okrskového kola jsme se zúčastnily dá se říct jen tak  aby jsme reprezentovaly náš sbor. Zúčastnili se ho i chlapi. Ráno byla schůzka už v sedm hodin a kupodivu přišli všichni včas. Začínalo se stovkami, první běhali chlapi a pak ženy. Naše ženy Dita, Mirča a Týna se stovek zhostily důstojně a taky jim to celkem vyšlo. Pak následovaly útoky, prvnímu družstvu mužů v našem sboru se útok celkem vydařil, ale za to druhému družstvu se to moc nepovedlo a měli neplatný pokus. Přišel na řadu náš útok. Perfektně to klaplo a my jsme byly spokojené, že to konečně vyšlo. Celkově jsme se umístily na čtvrtém místě,ale my jsme byly spokojené.
Sestava: Dita,Mirča, Týna, Káťa,Kubajda, Peťule, Chmelíto

Lukavice - Memoriál Josefa Mrkvičky  12.7.2008
                Dne 12.7.08 jsme se zúčastnily hasičských závodů v Lukavici. Sraz jsme měly v 11.30 u hasičárny. Sešly jsme se docela v dobré náladě a v plném počtu, chyběla pouze Ivča Chmelíková, kterou zastoupila Lenka Matoušová. Nejdříve jsme musely chvíli čekat u hasičárny na řidiče Honzíka, ale jen co dorazil, pustily jsme se do rychlých příprav. Hned, jak jsme měly všechno sbaleno vydaly jsme se na cestu. Při příjezdu jsme zjistily, že jsme v Lukavicích první a že máme asi 30 minut času. Nadšeně jsme volný čas využily na poflakování se na hřišti a u rybníka. Před nástupem jsme zjistily, že poběžíme jako druhé družstvo a docela nás překvapilo, že se poběží dva pokusy. Závodění začalo nejprve v kategorii mužů, kde se jako první na start připravilo domácí družstvo. V kategorii žen se také jako první na start postavilo domácí družstvo a hned po něm už jsme se chystaly MY. Po výstřelu jsme vyrazily do boje. Rvaly jsme se jak hladoví lvi. První pokus jme daly za necelých 38 s. Největší překvapení bylo, když jsme zaběhly druhý pokus za 33.05 s. Byly jsme nesmírně šťastné, že už se nám konečně na závodech trochu zavedlo. Měly jsme velkou šanci, že v pořadí skončíme jako druhé, jestliže někdo z ostatních družstev zaběhne hůře, než My. Nakonec se to podařilo a mohly jsme oslavovat báječné 2. místo. Kluci ze Zbožnova radostí hodili holky do kádě.
Sestava: Péťa, Káťa, Kubajda, Dituš, Miruš, Týna a Léňa.

Noční soutěž - DĚDOVÁ  2.8.2008
                Na noční soutěž do Dědové jsme se vydali jak soutěžní družstvo žen, tak chlapů. Přijeli jsme na místo zapsali se a po chvíli začalo pěkně pršet tak jsme všichni naskákali do Avie a schovali se před deštěm..Soutěž začala v plném proudu,chlapi to měli ulehčené běhali jenom na dvě béčka. Přišel na řadu náš tým chlapů docela se jim to povedlo až na malé zpoždění na levé špici, kde Martin stříkal docela dlouho ale dokončili svůj pokus a za to jim skláníme poklonu, na řadu přišly pokusy  žen. První odstartoval tým žen ze Zbožnova, které nasadily laťku docela vysoko. Poté následovaly ostatní pokusy a pak jsme přišly na řadu my! Pokus se nám docela povedl až na malé zaváhání na levé špici, ale šlo to. Nakonec jsme z našeho pokusu vytěžily krásné 3. místo, za které jsme byly moc rádi. Soutěž skončila a my jsme se šly bavit na místní zábavu, kde jsme trochu popily a oslavily třetí místo.
Sestava: Chmelíto, Kubajda, Peťule, Dituš, Miruš, Káťa, Evík