Okresní kolo dorostu Otradov 15.5.2010

15.05.2010

V sobotu 15.5.2010 se od ranních hodin konalo Okresní kolo Dorostu v Otradově. Okresního kola se zúčastnilo naše družstvo dorostenců ve složení: Brokl Vojtěch, Kallas Fares, Novák Jan, Miloslav Zeman, Bubeníček Jaromír, Kunhart Miroslav, Šenkýř Jiří a Košnar Miroslav. Dorostenci ze Skutče měli startovní číslo 1. Hned po nástupu přišli na řadu štafety 4x100m. 1. pokus běželi domeček Kallas Fares, bariéru Zeman Miloslav, hadice Šenkýř Jiří a hasičák Brokl Vojtěch. 2. pokus začínal Novák Jan, poté běželi Košnar Miroslav, Šenkýř Jiří a do cíle doběhl Kunhart Miroslav. První pokus byl hodnocen jako neplatný a druhý dorostenci doběhli s časem 68,7 vteřiny. Následoval běh 100m překážek pro jednotlivce. Postupně se za sebou na start postavili Zeman Miloslav, Šenkýř Jiří, Košnar Miroslav, Kallas Fares, Kunhart Miroslav, Brokl Vojtěch a Novák Jan. Po sečtení 5 nejlepších dospěli k celkovému času 119,39 vteřiny. Po stovkách přišla na řadu královská disciplína, požární útok. Tam se bohužel dorostencům nepovedlo natáhnout vedení až k čárám nástřiku a útok dokončili v čase 45,14. Celkově i s branným závodem, který se konal na podzim 2009, se umístili na 4. místě. Výsledkovou listinu naleznete v příloze.