Dopravní nehoda - 14.11.2010

14.11.2010

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na dopravní nehodu na silnici mezi obcemi Přibylov a Podlažice. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěny 2 zraněné osoby na místě již byla osádka LSPP Chrudim, která prováděla ošetřování dvou zraněných osob.Jednotka provedla zabezpečení vozidla proti požáru a také proti úniku ropných látek, vozidlo se nacházela cca 20 metrů v poli po pravé staně ve směru Přibylov - Podlažice, před odbočkou na obec Hroubovice. Po zdokumentování nehody policií bylo vozidlo převráceno na kola a navijákem odtaženo na pozemní komunikaci, kde si ho zástupce majitele převzal a vozidlo následně odvezla odtahová služba. Jednotka se vrátila na základnu. Během události nedošlo ke zranění zasahujících členů.

Fotografie ze zásahu