Požár - 22. 4. 2011 a 23. 4. 2011

23.04.2011

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár travního a lesního porostu mezi obcemi Skutíčko a Přibylov.  Po příjezdu na místo určení proveden průzkum. Průzkumem zjištěn požár travního a lesního porostu o rozloze 10x7m. Na místě se nacházeli 2 osoby -ohlašovatelé. K hasebním pracem byl nasazen jeden proud C a jeden vysokotlaký proud. Na místo se také dostavila jednotka HZS PS Hlinsko a PČR. Po likvidaci požáru se jednotka po dohodě s velitelem zásahu vrátila na základnu. Při zásahu nedošlo ke zranění.

Technika:            CAS 24 T 815 Terrno
                               CAS 32 T 815
Další jednotky:    HZS PS Hlinsko
                               SDH Luže
Počet hasičů:       9

Další den - 23. 4. 2011 vyjela jednotka na základě tel. oznámení na požár travního a lesního porostu mezi obcemi Skutíčko a Přibylov.  Po příjezdu na místo určení proveden průzkum. Průzkumem zjištěn doutnající travní porost o rozloze 10x7m. Na místě se nacházel ohlašovatel. K hasebním pracem byl nasazen jeden vysokotlaký proud. Po zalití doutnajícího požářiště se jednotka vrátila na základnu. Při zásahu nedošlo ke zranění.

Technika:            CAS 24 T 815 Terrno
Počet hasičů:       4