Požár - 6. 6. až 18. 6. 2011

18.06.2011

6.6.  - Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár skládky pneu do Boru u Skutče, po příjezdu na místo určení po dohodě s velitelem zásahu prováděla hasební

práce pomocí 3 proudů C a 1 vysokotlakého proudu chlazení a ochranu ocelové haly před rozšiřujícím se požárem. Poté střídala jednotku SDH Proseč v dohašování ropzebírané skládky. CAS 32 T 815 prováděla kyvadlovou dopravu vody. Při zásahu nedošlo ke zranění.

8.6.  - Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár skládky pneu do Boru u Skutče, po příjezdu na místo určení. Po dohodě s velitelem zásahu prováděla hasební

práce pomocí 1 proudu C a 1 vysokotlakého proudu dohašovací práce při rozebírání hořící skládky pneu, dále jednotka prováděla kyvadlovou dopravu vody. Pro přístup nakladače na požářiště jednotka provedla pomocí motorové pily proříznutí náletových dřevin. Při zásahu nedošlo ke zranění zasahujících členů.

10.6. - Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár skládky pneu do Boru u Skutče, po příjezdu na místo určení. Po dohodě s velitelem zásahu prováděla hasební

práce pomocí 2 proudů C a 1 proudu B, doplňování kontejneru a ochlazování nakladačů rozebírajících skládku. Pro zlepšení přístupu nakladače bylo provedeno pomocí rozbrušovací pily odříznutí kovové konstrukce části oplocení. Zásah proběhl bez zranění.

11.6. - Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár skládky pneu do Boru u Skutče po, příjezdu na místo určení. Po dohodě s velitelem zásahu prováděla hasební práce pomocí 2 proudů C a 1 proudu B, doplňování vody do kontejneru a ochlazování nakladačů rozebírajících skládku pneumatik. U zásahu nedošlo ke zranění.

18.6. - Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS PCE na požár skládky pneu do Boru u Skutče. Po dohodě s velitelem jednotka prováděla hasební práce pomocí 2 proudů C a 1 proudu B. CAS 32 T 815 prováděla doplňování zasahující cisterny CAS 24 T 815 Terrno JSDH Skuteč. Při zásahu nedošlo ke zranění.

Technika:
          CAS 24 T 815 Terrno