Soutěž Markovice - 27.5.2012

27.05.2012

V neděli 27. 5. 2012 se dvě družstva našich mladších vydala na pohárovou soutěž do Markovic, kam jela obhajovat prvenství z loňského roku. Odjíždělo se po sedmé ráno od základny, po cestě jsme ještě nabírali některé naše členy. Soutěž vypukla po osmé hodině. První přišla na řadu netradiční štafeta, která oproti loňsku byla upravena a rozšířena o dva úseky. První úsek byla kladina, druhý jedna hadice C a rozdělovač, třetí hasičák a čtvrtý byla lehká atletická překážka, kde si soutěžící mohli zvolit, zda ji podlezou či přeskočí. Jako druhá disciplína byl požární útok. Naše družstva měla startovní číslo 1 a 2. Na štafetě 4 x cca 20m se nám dařilo a první družstvo obsadilo první místo a druhé družstvo se pohybovalo okolo 6. místa. Po starších přišli na řadu útoky mladších. Prvním pokus družstva A přes drobné problémy nebyl špatný a stále jej udržoval na prvním místě. Družstvu B se již tolik nedařilo a svůj pokus nedokončilo. Druhé pokusy probíhali o poznání lépe. První družstvo svůj pokus vylepšilo na 18,47 a upevnilo si tak celkové první místo. Druhé družstvo svůj pokus podstatně zlepšilo a celkově obsadilo 6. místo. Gratulujeme k dosaženým výsledkům!!! Také děkujeme pořadatelům za bezchybně provedenou soutěž.