Hlinsko - 3.6.2012

03.06.2012

V neděli 3.6.2012 jsme vyrazili s hašouny do hlinska na pohárovou soutěž. Na místo jsme se dostavili před 8, přihlásili dvě družstva a připravili se na vypuknutí. Měli jsme startovní čísla 1 a 9. Na soutěži v Hlinsku se běhají disciplíny 4x60m a požární útok. Jako první přišla na řadu štafeta. Naši nejmenší se postavili na start jako první a dokončili svoji štafetu s časem 63,16 a obsadili průběžné 7. místo. Druhé družstvo šlo na start v pátém rozběhu a štafetu dokončili v čase 53,55 a obsadili průběžné druhé místo. Po obědě následovali útoky, naše první družstvo dokončilo v čase 31,15 a v útoku obsadilo 9.místo. Druhé družstvo s časem 18,33 obsadilo v této disciplíně 3. místo. Po součtu bodů druhé družstvo obsadilo celkové 2. místo a první družstvo obsadilo krásné 9. místo. K dosaženým výsledkům gratulujeme!!!