DOPRAVNÍ NEHODA - 10.1.2015

10.01.2015

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pardubického kraje na ohlášenou dopravní nehodu mezi obcemi Přibylov a Podlažice. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že při výjezdu z lesního porostu od obce Přibylov směrem na obec Podlažice došlo k střetu OA zn. Škoda Felicia s divokým prasetem, které bylo po nárazu odhozeno do protisměru, kde se střetlo s projíždějícím vozidlem zn. Opel Astra. Účastníci nehody nejevili známky zranění. Jednotka na místě provedla zajištění vozidel proti požáru, zahrazení úniku provozní náplně vozidla pomocí sorbentu, na místě dále pomáhala řídit dopravu. Poté se po dohodě s velitelem zásahu vrátila na základnu. Během události nedošlo ke zranění zasahujících členů.

Technika: CAS24 T815 Terrno