POŽÁR - 18.1.2015

18.01.2015

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pce na ohlášený požár domu v obci Krouna. Po příjezdu na místo události byl kontaktován velitel zásahu a další činnost probíhala dle jeho pokynů v součinnosti s ostatními jednotkami. Byl proveden průzkum místa zásahu, následně za užití dýchací techniky zahájeno rozebírání stření konstrukce a asistence při hašení požáru. Obě zásahová vozidla zajišťovala kyvadlovou dopravu vody a doplňování vody. Dále byla v součinnosti s jednotkou HZS PS Hlinsko provedena předlékařská pomoc u jednoho z obyvatel domu - podezření na otravu zplodinami, kontrola stavu a předání do péče ZZS Hlinsko. Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů ani nevznikla škoda na svěřeném majetku.

Technika: CAS24 T815 Terrno, CAS32 T815

Další jednotky: HZS PS Hlinsko, SDH Krouna, SDH Dědová, SDH Hlinsko, SDH Svratouch, SDH Blatno, SDH Otradov