Příprava mladých hasičů

09.04.2009

Jako každý rok se naši mladí hasiči začali připravovat na nadcházející sezónu 2009 již hned po vánocích. Scházeli se pravidelně ve středu a v pátek. Ve středu chodili na hodinu plavat do místního krytého plaveckého bazénu a v neděli chodili cvičit do tělocvičny ZŠ Komenského. Příprava byla náročná a ne pokaždé účást byla veliká vzhledem k častým nemocem členů MH. Uvidíme jaké ovoce tato příprava přinese. V těchto dnech kdy už počasí dovolí chodí trénovat ven. Ve středu od 17 hodin se věnují štafetovým běhům buď u místní zbrojnice či na fotbalovém stadionu. Dále se schází v neděli v ranních hodinách a jezdí trénovat požární útok na tréninkové hriště u koupaliště. Doufejme že nově složené družstvo se dostane s výsledky hodně vysoko. Jak je dobrá příprava prověří blížící se Memoriál Honzíka Kreminy ve Skutči 25. dubna. Přejme jim hodně úspěchů v nadcházející sezóně.