DOPRAVNÍ NEHODA - 23.7.2015

23.07.2015

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu mezi obce Perálec a Hluboká. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o havárii nákladního automobilu, který při vyhýbání se jinému NA sjel na nezpevněnou část vozovky, která ho při pokusu o návrat na zpevněnou část vozovky vymrštila do protějšího příkopu a následně na pole, kde došlo k převrácení nákladního automobilu na levý bok. Posádka se dostala svépomocí ven z kabiny, ještě před příjezdem jednotky byla již v péči ZZS. Jednotka provedla zajištění vozidla proti požáru a společně s HZS PS Hlinsko provedla vykládku a přeložení nákladu do náhradního vozidla. Po domluvě s majitelem vozu a velitelem zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu. Při zásahu nedošlo ke zranění zasahujících členů jednotky.

Technika: CAS24 T815 Terrno

Další jednotky: HZS PS Hlinsko