DOPRAVNÍ NEHODA - 19.8.2015

19.08.2015

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS PCE na ohlášenou dopravní nehodu mezi obcemi Lažany - Předhradí. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o havárii NA zn. Fiat Ducato, který havaroval ve směru jízdy do pravého silničního příkopu, kde skončil na boku. Řidič vozidla se v době příjezdu jednotky nacházel již mimo vozidlo a bez zranění. Jednotka na místě zajistila vozidlo proti požáru, řídila dopravu, spolupracovala při překládce nákladu, pomocí lanového navijáku překlopila vozidlo na kola a následně provedla jeho odtažení na cestu mimo pozemní komunikaci. Následně provedla úklid vozovky a zasyp uniklých provozních náplní vozidla pomocí sorbentu. Poté se vrátila na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů.

Technika: CAS24 T815 Terrno