Sportovní činnost VJ

09.04.2009

Místní výjezdová jednotka se také snaží dělat něco pro svoji fyzičku a spolu s kamarády ze Skutče a okolí se začala věnovat sportu, nejen tomu hasičskému. VJ plus s ostatními se schází pravidelně každou neděli odpoledne a hraje florbal. Bohužel kvůli přestavbě místní sokolovny se museli uskromnit chodí do tělocvičny ZŠ Komenského. Také už se několikrát zůčastnila malých turnajů či přátelských uktání s ligovými družstvy. Bohužel jako vždy odešli domu většinou s výpraskem :-) neboť většina družstva nemá na tento sport pro mladé ani postavu natož fyzičku. Ale tím samozřejmě nechci říct, že by to byli nějací lenoši ale těm mladým klukům věnujícím se tomuto sportu už nějak nestačí. Doufejme, že jim toto vydrží a třeba jednou něco vyhrají :-D. V příloze najdete nějaké fotografie ale i videa (bohužel beze zvuku).

1. foto - porada před zápasem
2. foto - obraný val (zleva) - Petr Lohmann st., Milan Pešek, Roman Macháček, David Miko, Jaroslav Sotona
3. foto - přestvávka - Roman Macháček, Jakub Hamrník
4. foto - inkasovaná branka - (zleva) Radek Vacík, Milan Pešek, Martin Henych, gólman Milan Najman