21) DOPRAVNÍ NEHODA - 12.6.2016

12.06.2016

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pce na ohlášenou dopravní nehodu mezi obcemi Předhradí - Krouna. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že za odbočkou na obec Otradov došlo k dopravní nehodě, středu osobního automobilu s motocyklem. Na místě se již nacházela ZZS, posádka Hlinsko, která prováděla ošetření řidiče motocyklu. Jednotka na místě poskytovala spolu s posádkou ZZS předlékařskou pomoc řidiči motocyklu a zajistila vozidla proti vzplanutí, dále asistovala při transportu řidiče motocyklu do vrtulníku Letecké záchranné služby. Po celou dobu zásahu na místě řídila provoz. Následně se po dohodě s velitelem zásahu vrátila na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.