56) DOPRAVNÍ NEHODA - 18.12.2016

18.12.2016

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pce na ohlášenou dopravní nehodu mezi obcemi Lažany - Předhradí. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že cca 500 metrů za obcí Lažany ve směru na Předhradí došlo k DN, střetu dvou osobních automobilů, přičemž vozidlo zn. BMW zůstalo na pozemní komunikaci a vozidlo zn. Renault bylo po nárazu odhozeno do levého silničního příkopu a pole. Na místě již PČR, osádka byla mimo vozidla. Jednotka provedla přednemocniční první pomoc a vzhledem k mechanismu dopravní nehody byla na místo povolána zdravotnická záchranná služba VZ Skuteč. Dále jednotka na místě provedla protipožární zajištění havarovaných vozidel. Poté se po dohodě s velitelem zásahu vrátila na základnu.

Při tomto výjezdu došlo ke zranění jednoho člena jednotky.