1) DOPRAVNÍ NEHODA - 4.1.2017

03.01.2017

Jednotka SDH Skuteč vyjela na žádost KOPIS Pce k dopravní nehodě osobního automobilu za obec Předhradí směr Krouna. Po příjezdu na místo byl proveden průzkum, kterým byla zjištěna havárie dodávky zn. Peugeot do příkopu, kdy vlivem sněhových jazyků řidič nezvládl řízení a sjel za krajnici vozovky, odkud již nemohl vyjet. Vlivem havárie nevznikla žádná škoda na majetku ani na havarovaném vozidle, nedošlo ke zraněním osob. Na místě již PČR OOP Skuteč. Jednotka provedla pomocí lanového navijáku vytažení vozidla zpět na komunikaci. Dále bylo na místě prováděno řízení dopravy. Po vyproštění vozidla se jednotka vrátila zpět na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.