63) DOPRAVNÍ NEHODA - 29.9.2017

29.09.2017

Jednotka byla vyslána na žádost KOPIS Pce na dopravní nehodu mezi obcemi Předhradí - Krouna. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že došlo k havárii OA zn. Škoda, kdy vozidlo vyjelo mimo pozemní komunikaci, kde čelně narazilo do vzrostlého stromu a poté bylo odhozeno zpět na pozemní komunikaci, přičemž se převrátilo na střechu. Řidič vozidla se v době příjezdu nacházel mimo vozidlo, již v péči přítomné ZZS, posádky Skuteč. Ve vozidle se další osoby nenecházely. Jednotka na místě provedla protipožární opatření, zajistila místo nehody, spolupracovala při ošetřování zraněného řidiče, řídila dopravu, a poté se po dohodě s velitelem zásahu vrátila na základnu. Během události nedošlo k zranění zasahujících členů jednotky.

Další jednotky: HZS PS Hlinsko